Діаметр великої квітки 30-35 см, діаметр маленьких квітів 15-20 см
У композицію входять дві великі квітки, дві маленькі квітки і три бутончика. Маленькі квіти незнімні.
Висота 150 см - 160 см
Ніжка из металопластикової труби
Колір на замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що колір може трохи відрізнятися від кольору на фото через перенесення екрана моніторів.
При замовленні - передоплата 50%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал стебла | Метал |
| Матеріал квітки | Папір |
| Загальна довжина рослини | 160 см |
| Діаметр квітки | 35 см |
| Розташування квітів | На кущі |
| Тип | Композиція зі штучних квітів |
| Висота | 160 мм |
| Складові елементи | штучні квіти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал листя | Креп-папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










Відправка з 08 травня 2026
